Prodhuesi ynë kantina Kinolli.
100% i certifikuar shqiptar.

Rreth kantina Kinolli:

mezemer icon product
Distileria Kinolli ka nje histori te pasur qe daton qe prej vitit 1999. e gjitha filloi kur themeluesi yne, nje mjeshter i afte dhe entuziast i zjarte i rakise Gjergji Kinolli. Ai kaloj vite duke eksperimentuar me teknika dhe perberes te ndryshem, duke persosur artin e distilimit dhe duke krijuar Raki Kinolli nje produkt unik dhe autentik Shqipetar. Distileria jone eshte me shume se se thjesht nje biznes, eshte nje vend familjar ku ne mblidhemi se bashku per te mesuar, ndare dhe shijuar artin e distilimit. Ne besojme ne qendrushmeri dhe jemi te perkushtuar te perdorim praktika miqesore me mjedisin kurdo qe eshte e mundur. Faleminderit qe zgjodhet distilerine tone dhe per mbeshtetjen e vizionit tone. Shpresojme qe ju te shijoni produktet tona po aq sa ne kenaqemi duke i krijuar ato.
Lexo më shumë

Vendndodhja e Kantines Kinolli

Mbledhja: Raki Kinolli

Filtrat
2 produkte

 • Kinolli
  George's Raki e vjetëruar 2018 - 0,7L 49% vol. - KINOLLI
  Lista e cmimeve €43,64
  Lista e cmimeve Çmimi me zbritje €43,64
 • Kinolli
  Raki rrushi Mokat - 49% vol. - KINOLLI
  Lista e cmimeve €25,79
  Lista e cmimeve Çmimi me zbritje €25,79
Pyetjet e bëra shpesh
Keni ndonjë shqetësim? Hidhini një sy pyetjeve të bëra më shpesh
Transporti dhe kthimi
Lexoni politikën tonë të transportit dhe kthimit
Na kontaktoni
Jemi në dispozicionin tuaj për çdo pyetje. Flasim shqip, italisht dhe anglisht