mezemer wine oils distillates
Vajrat
MADE IN ALBANIA
PRODUKTET
Verëra, Raki, Vajra; produktet e Me Zemër
Filtrat
3 produkte

 • Kallmeti
  Vaj ulliri Ekstra i virgjër - 1L - KALLMETI
  Lista e cmimeve €16,40
  Lista e cmimeve Çmimi me zbritje €16,40
 • Shkalla Sh.
  Vaj Ulliri Organik Ekstra i Virgjër - 0,5L Gold Medal - SHKALLA
  Lista e cmimeve €11,41
  Lista e cmimeve Çmimi me zbritje €11,41
 • Musai
  Vaji i Ulliri Organik BIO Extra Virgjer - 0,5 L Gold Medal - Musai
  Lista e cmimeve €14,08
  Lista e cmimeve Çmimi me zbritje €14,08
Pyetjet e bëra shpesh
Keni ndonjë shqetësim? Hidhini një sy pyetjeve të bëra më shpesh
Transporti dhe kthimi
Lexoni politikën tonë të transportit dhe kthimit
Na kontaktoni
Jemi në dispozicionin tuaj për çdo pyetje. Flasim shqip, italisht dhe anglisht